
Make Your Own Pasta
Description
Spinach and herb Ravioli, Lasagne and fettuccine.
Indulge yourself in the beautiful world of pasta making!
Cost: $250/private class $350/class for two $450/class for three $500/class for four
What's Included
- Recipe
- Delicious Meal
- All Ingredients
- A Fun Experience
What to Bring
- Item 1 Text
- Your Appetite
Location
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Taken This Class?
Enjoy this class?
Please send us a review of your experience in this class. It only take a couple minutes.
Reserve a Space in This Class
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Bibendum est ultricies integer quis.